Palautetta tai ideoita



Ota yhteyttä


Voit kirjoittaa oheiseen lomakkeeseen palautetta menneestä tai ehdotuksia tulevaan. Ehdotus voi olla kutsu yritysvierailuun, mukava muu retkikohde tai joku ajankohtainen aihe käsiteltäväksi jäsenillassa. Saadut viestit käsitellään KANTTI ry:n hallituksen seuraavassa kokouksessa.

Voit jättää meille viestin myös Facebookissa 


Kantin hallitus

Nimi: Olli Herranen

Rooli: puheenjohtaja ja sihteeri

Email: olli.herranen@kantti.org
 

Nimi: Tommi Hellgren

Rooli: varapuheenjohtaja

Email: tommi.hellgren@kantti.org
 

Nimi: Jere Vekka

Rooli: jäsen

Email: jere.vekka@kantti.org
 

Nimi: Satu Jauhiainen

Rooli: jäsen

Email: satu.jauhiainen@kantti.org
 

Nimi: Kirsti Varho

Rooli: jäsen

Email: kirsti.varho@kantti.org
 

Nimi: Mariano Mineo

Rooli: jäsen

Email: mariano.mineo@kantti.org
 

Nimi: Jussi Haapaniemi

Rooli: jäsen

Email: jussi.haapaniemi@kantti.org